• (0312) 264 7090
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Başarı “Başaracağım” diye başlayarak sonunda “Başardım” diyebilenindir.
Mustafa Kemal ATATÜRK

“Hiç risk almayan kişi, belki acı ve üzüntülerden korunabilir; ama büyüyemez, sevemez, değişemez, hissedemez, öğrenemez.
Garanti arayışlarıyla zincirlenmiş bir köle olarak yaşarken, bedelini, özgürlüğünü kaybederek öder. Sadece, riski göze alabilen kişi hürdür.”
Leo Buscaglia

İpucu Koleji Lise Öğretim Programımızda

  • 9 ve 10 sınıflarımız haftalık 45 saat ders göreceklerdir. 2 yabancı dil (İngilizce 8 saat / Almanca 2 saat) eğitimi ile karşı karşıya kalan öğrencilerimiz yabancı dil eğitim problemini çözeceklerdir. Satranç ve Kodlama eğitimlerimizle akademik eğitimin içine renk katmayı amaçladık. Müzik, piyano ve görsel sanatlar derslerimizle öğrencilerimizin mizacında kodlu olan yeteneği açığa çıkartmayı hedefliyoruz.
  • 11. Sınıflarımız haftalık 45 saat ders göreceklerdir. Yabancı dil ve kulüp etkinliklerimiz programımızın içerisinde sistemli olarak yer almaktadır. Öğrencilerimizin üniversiteye hazırlanma sürecini TYT Matematik ve Türkçe derslerimizle 11. Sınıftan başlatıyoruz.
  • 12. Sınıfta haftalık 45 saat derse giren öğrencilerimiz tamamen akademik bir eğitim çerçevesinde üniversite sınavlarına hazırlanacaklardır.
student_png181.png

"Yaptığın en küçük harekete bile kalbini, aklını ve ruhunu kat. Başarının sırrı budur.” Swami Sivananda

“Her nerede olursan ol, o her zaman için başlangıç noktasıdır. Hayat bu yüzden böylesine güzel, böylesine genç, böylesine tazedir.” Osho

“İnsanın kanadı, gayretidir.” Mevlana

“Motivasyon konusundaki en önemli şey, hedef belirlemektir. Daima bir hedefin olmalıdır. ”
Francie Larrieu Smith
© 2019 İpucu Koleji. Tüm Hakları Saklıdır.