• (0312) 264 7090
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İpucu Koleji Yönetim Kadrosu

Volkan Şaban KÜÇÜKKURT
Volkan Şaban KÜÇÜKKURTKurucu
Volkan Şaban KÜÇÜKKURT
Volkan Şaban KÜÇÜKKURTKurucu
Volkan Şaban Küçükkurt (d. 1975, Antalya),

İş insanı, yönetici, eğitimci, girişimci ve lider. Ankara’nın çeşitli yerlerinde eğitim veren İpucu Eğitim Kurumlarının Yönetim Kurulu Başkanı; İpucu Koleji, İpucu Kurs ve İpucu Yayınlarının kurucusu ve sahibidir. 1975 yılında Antalya’da doğan Sayın V. Şaban Küçükkurt, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Manavgat’ta tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Felsefe Grubu Öğretmenliği Bölümünde öğrenim görmüştür. Yüksek lisansını Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Felsefe üzerine yapmıştır. 2001 yılında Milli Eğitim Bakanlığından rehberlik sertifikası alan Sayın Küçükkurt, aynı zamanda yıllardır eğitim koçluğu ve eğitim danışmanlığı yapmaktadır. Doğal yaşamı, yüzmeyi ve spor yapmayı seven Küçükkurt, sıkı bir Türk Halk müziği dinleyicisidir.


....
....Genel Müdür
....
....Genel Müdür

İpucu Koleji İdari Kadrosu

Duygu DAYSAL ERSOY
Duygu DAYSAL ERSOYİlkokul Müdürü
Duygu DAYSAL ERSOYİlkokul Müdürü
18 yıllık öğretmenlik hayatında özel eğitim kurumlarında öğretmen, yayıncı ve yönetici olarak görev yapmıştır. 1980 yılında İzmir’de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’in Urla ilçesinde tamamlamıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünde öğrenim görmüştür. Aynı yıllarda gazete muhabiri ve eğitim gönüllüsü olarak görev yapmıştır. Sakarya Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Yayınlanmış makale ve bildirilerinin yanında eğitim alanında kitap çeviri bölümleri bulunmaktadır. Sanatsever ve iyi bir okuyucu olan Ersoy, aynı zamanda hayvan ve doğa dostudur.
Volkan Şaban KÜÇÜKKURT
Volkan Şaban KÜÇÜKKURTOrtaokul Müdürü
Volkan Şaban KÜÇÜKKURTOrtaokul Müdürü
Volkan Şaban Küçükkurt (d. 1975, Antalya) Türk iş insanı, yönetici, eğitimci, girişimci ve lider. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde eğitim veren İpucu Eğitim Kurumlarının Yönetim Kurulu Başkanı; İpucu Koleji, İpucu Kurs ve İpucu Yayınlarının kurucusu ve sahibidir. 1975 yılında Antalya’da doğan Sayın V. Şaban Küçükkurt, ilkokulunu Manavgat Çağlayan İlkokulunda, ortaokulunu Manavgat Merkez Ortaokulunda tamamlamıştır. Lise eğitimini Manavgat Lisesinde tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Felsefe Grubu Öğretmenliği’nde öğrenim görmüştür. Yüksek lisansını Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Felsefe üzerine yapmıştır. 2001 yılında Milli Eğitim Bakanlığından rehberlik sertifikası alan Sayın Küçükkurt, aynı zamanda yıllarca eğitim koçluğu ve eğitim danışmanlığı yapmıştır ve halen yapmaktadır. Doğal yaşamı, yüzmeyi ve spor yapmayı seven Küçükkurt, sıkı bir Türk Halk müziği dinleyicisidir.
Kadriye YILMAZ
Kadriye YILMAZAnadolu Lisesi Müdürü
Kadriye YILMAZAnadolu Lisesi Müdürü
15 yıllık iş hayatında özel şirketlerde uzman, denetçi ve yönetici olarak çalışmıştır. 1985 yılında Gediz / Kütahya'da doğmuş ilk, ortaokul ve liseyi Gediz'de lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Pedagojik formasyon eğitimini İstanbul Üniversitesi'nden almıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Akıl ve Zeka Oyunları eğitmenlik sertifikasını almıştır. Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumları için Düşünme Becerileri ve Zeka gelişimini alanında içerik ve materyaller hazırlamış, birçok özel okulda eğitmen eğitimi ile ilgili çalışmalar yapmıştır. Yayınlanmış eserleri bulunmakta olup halihazırda bir çok özel öğretim kurumuna eğitim içerikleri hazırlama ve müfredat geliştirme konusunda danışmanlık yapmaktadır.
Büşra Ceren BİLGETEKİN
Büşra Ceren BİLGETEKİNİlkokul Rehber Öğretmeni
Nazife YILDIRIMCI
Nazife YILDIRIMCIOrtaokul Rehber Öğretmeni
Zeynep KAYA
Zeynep KAYAAnadolu Lisesi Rehber Öğretmeni

İlkokul Kadrosu

BUSENUR YÜCEL ÇELİK
ÇAĞLA AYAŞLI
EBRU ERDEM
EDA BÜYÜKSÜTÇÜ
EDA ERDOĞAN
ELİF EKE
FATİH ÇETİNKAYA
MELİKE RANA GEZ
MUSTAFA FATİH ÜNAL
NESİBE SÖNMEZ
NİLÜFER BÜYÜKSÜTÇÜ
ÖZLEM ZEYNEP DÜŞÜNCELİ
PINAR BAŞ
SEMAHAT GİRGİNEL
YAREN KEYVANOĞLU
ZEYNEP AKLANOĞLU
ZEYNEP TERZİ
 
İlkokul da 7 tane sınıf vardır.

Ortaokul Kadrosu

AYSU YÖRÜK
AYŞENUR BAYAT
EDA ERDOĞAN
ELİF YÜCEL
EYLÜL İREM TUNÇEL
EZGİ YILMAZ
FATMA KARABULUT
GÖZDE YAĞCI
GÜLPERİ KILIÇ
HALİME İNAN
HAVVA ÖZKAN
İREM KARADEMİR
MUHAMMET BAYAR
MURAT TALAT ÖZTÜRK
NERGİHAN ÇETİNKAYA
NİLGÜL YALINBAŞ
PINAR BAŞ
RABİA ÖZTAŞ
SEDA KAHRAMAN
SERDAR TEKİN
SÜMEYYE ALTINTAŞ
TURGUT KARAN
ZÜBEYDE ÇELİK
 
Ortaokul da 9 sınıf bulunmaktadır.

Anadolu Lisesi Kadrosu

AHMET EMİN YILMAZ
AYŞE NUR EROL
CEYDA AKTO
EDA ERDOĞAN
ERKAN YILDIRIM
ERSİN YÜKSEL
FATMANUR VAROL
FEHMİYE ÖZTÜRK
HÜSEYİN POLAT
KADİR SAİN
MERVE ÖZTÜRK
MURAT TALAT ÖZTÜRK
MUSTAFA DEMİR
NAZAN İLERİ
NECATİ VAROL
NİGAR ÇETİN
ÖZCAN ZİYLAN
PINAR BAŞ
RABİA ÖZTAŞ
SELİN GÖÇER
SELMA KÖKALP
SERDAR TEKİN
SEVDA ATAK
TUĞBA BALIKÇI
 
Lise de 9 sınıf bulunmaktadır.
© 2019 İpucu Koleji. Tüm Hakları Saklıdır.